SEX TELEFON

Spotkanie "w realu" to dla Ciebie zbyt wiele? Chcesz dać sobie szansę oswojenia się z myślą spotkania z dziewczyną transseksualną? Mam na to rozwiązanie. Mniej śmiałym Panom, którzy pragną zrealizować fantazje z kobietą taką jak ja, polecam seks-rozmowę przez telefon. Charakter rozmowy zależy od Twoich oczekiwań.

Podczas naszego telefonicznego spotkania opowiem Ci o swoich najbardziej pikantnych doświadczeniach, możemy odegrać rolę Dominującej Pani i jej uległego kundla lub sfeminizowanej trans-suczki, możesz również być wulgarnym, brutalnym Panem, który pragnie wyżyć się na swojej trans-dziewczynie. 

Mogę również przez telefon przedstawić Ci szczegóły swoich propozycji i pomysłów, które zrealizujemy na spotkaniu, możemy zarysować scenariusz spotkania, który zrealizujemy gdy dojrzejesz do decyzji, że jesteś gotowy na spotkanie "w realu". 

Polecam się również jako źródło wiedzy i przyjaznej rozmowy, porad nt. transseksualizmu w Polsce i Europie.  

Koszt rozmowy: 50 zł 

Czas trwania rozmowy: do 15 minut

Forma płatności: przelew na konto pre-paid lub blik 

GWARANCJA ANONIMOWOŚCI I DYSKRECJI! 

Jak się zamówić seks-rozmowę?

KROK 1. Zadzwoń do mnie i poinformuj mnie, że chcesz w danej chwili odbyć sex-rozmowę przez telefon.

KROK 2. Otrzymasz nr konta na który poproszę Cię abyś dokonał wpłaty 50 zł - w tytule przelewu KONIECZNIE i TYLKO podaj nr swojego telefonu, z którego do mnie dzwonisz. 
Jest to konto pre-paid (przedpłacowe), co oznacza że dokonujesz przelew tradycyjnym sposobem, natomiast ani Ty ani ja, nie widzimy i nie potrzebujemy naszych danych osobowych - ani do wysłania ani do odebrania płatności. 

Pełna gwarancja anonimowości i dyskrecji.

Możliwa jest płatność blikiem.

KROK 3. Czas księgowania jest natychmiastowy w przypadku przelewów typu "elixir". Większość banków posiada również opcję tzw. przelewu ekspresowego/natychmiastowego, który w zależności od banku kosztuje od 0-5 zł.

KROK 4.  Nie rozłączając Cię, spędzamy ze sobą niezapomniane chwile przez telefon :-)

tel. (+48) 797 042 422

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na niniejszej stronie, objęte są prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez pisemnej zgody autora jest zabronione pod groźbą odpowiedzialności karnej i cywilnej.Strona wykorzystuje pliki cookies. 

©2016-2020 by Agnieszka Stern