SEX AKADEMIA

Cieszące się ogromną popularnością zainicjowane przeze mnie 2 lata temu warsztaty trans-kobiecości, jeszcze bardziej udsokonaliłam i tym samym pragnę zaprosić Cię do jedynej w Polsce i jednej z nielicznych w Europie, profesjonalnej TRANS-AKADEMII.

W ramach przygotowanych kursów i warsztatów, nauczę Cię jak być prawdziwą, wyuzdaną suką, świadomą swojej kobiecości. Pod okiem i batem wykwalifikowanych trans-profesorek, zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz pratyczną jak służyć lepszym od siebie kobietom. 

A kto wie... może okażesz się prymuską i tym samym będziesz prawdziwą wyszkoloną suką z certyfikatem i dyplomem!

14. GRUDNIA 2018

Godz. 20.00 - 02.00

6h warsztat 

"Wyuzdana dupodajka" cz. 1

- metorfoza kobiecości - jak robić makijaż, szkolenie ze stylizacji

- nauka prezentowania wdzięków - chodzenia na szpilkach, gestykulacja, praca nad osobowością

- wary obciągary - czyli nauka obciągania penisa kobiecie i doprowadzania jej do orgazmu; głębokie gardło, praca języka, warg, podniebienia

- dupcia = cipeczka - jak przygotować pupę do zabaw analnych, sprawdzenie pojemności, praca nad rozluźnieniem zwieraczy i nauka głębokiego przyjmowania penisa do dupci.

Podczas zajęć praktykowane są liczne zabawy z zakresu BDSM. Uczennice obowiązuje system naród i kar, a także egzamin końcowy weryfikujący zdobytą wiedzę i umiejętności. Uczennice prezentują swoje umiejętności indywidualnie na sesjach z Panią Profesor, a także publicznie na forum klasy i w towarzystwie innych uczennic. W ramach nagród otrzymać można piękne akcesoria w tym gadżety erotyczne, bieliznę, w ramach kar: linijką po łapach, upokarzająca chłosta na koziołku wykonana publicznie, konieczność uczestniczenia w zajęciach lub ich określoną część nago, karny jeżyk - czyli siedzenie na krześle z przymocnowanym dildo. Pozostałe uczennice będą weryfikowały poprawność wykonania kary. 

Koszt warsztatu: 990 zł

Czas trwania: 6h (od godz. 20.00 do 2.00)

Miejsce: Żyrardów

Forma płatności: zaliczka 20% przelewem na konto pre-paid. Pozostała kwota rozliczana jest gotówką w dniu warszratu przed jego rozpoczciem.

Ilość uczestnniczek: 5-10 uczennic

Ilość wolnych miejsc: 10

GWARANCJA ANONIMOWOŚCI I DYSKRECJI! 

Jak się zamówić seks-rozmowę?

KROK 1. Zadzwoń do mnie i poinformuj mnie, że chcesz w danej chwili odbyć sex-rozmowę przez telefon.

KROK 2. Otrzymasz nr konta na który poproszę Cię abyś dokonał wpłaty 50 zł - w tytule przelewu KONIECZNIE i TYLKO podaj nr swojego telefonu, z którego do mnie dzwonisz. 
Jest to konto pre-paid (przedpłacowe), co oznacza że dokonujesz przelew tradycyjnym sposobem, natomiast ja nie widzę Twoich danych osobowych jako osoby dokonującej wpłaty. 
Pełna gwarancja anonimowości i dyskrecji.

KROK 3. Czas księgowania jest natychmiastowy w przypadku przelewów typu "elixir". Większość banków posiada również opcję tzw. przelewu ekspresowego/natychmiastowego, który w zależności od banku kosztuje od 0-5 zł.

KROK 4.  Nie rozłączając Cię, spędzamy ze sobą niezapomniane chwile przez telefon :-)

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na niniejszej stronie, objęte są prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez pisemnej zgody autora jest zabronione pod groźbą odpowiedzialności karnej i cywilnej.Strona wykorzystuje pliki cookies. 

©2016-2020 by Agnieszka Stern