REGULAMIN SPOTKAŃ

Skarbie, decydując się na spotkanie ze mną, akceptujesz kilka ważnych dla mnie zasad, abym spotkanie mogła przeprowadzić dla Ciebie z największą starannością. Stąd też poniżej muszę być nieco stanowcza i kategoryczna ;-) Dziękuję za zrozumienie! :-)

1. UMÓWIENIE SIĘ NA SPOTKANIE

1.1 Istnieją dwie formy umówienia się ze mną na pierwsze spotkanie. Pierwsza: telefoniczny kontakt na pół godziny do godziny przed przyjazdem, po uważnej lekturze mojego anonsu lub/i lekturze treści mojej oferty zawartej na niniejszej stronie. Druga: umówienie się na przód, z wyprzedzeniem na konkretny dzień i godzinę przy przedpłacie za wybrane spotkanie na moje konto PRE-PAID. Pełna gwarancja anonimowości i dyskrecji.
W przypadku, gdy nie odbieram telefonu (podczas spotkań telefon zawsze wyciszam), zach
ęcam do wysłania wiadomości SMS z prośbą o kontakt, abym szanując Twoją dyskrecję -  mogła dać Ci znać gdy tylko będę wolna.

1.2 Od drugiego spotkania możliwe jest umówienie się na określony termin - z wyprzedzeniem, bez przedpłaty.

1.3 Telefoniczne rozmowy o charakterze erotycznym przeprowadzam jedynie komercyjnie w oparciu o warunki opisane na niniejszej stronie w zakładce "Seks Telefon". Brak poszanowania tej zasady, skutkować będzie zablokowaniem numeru dzwoniącego i brakiem możliwości kontaktu ze mną w przyszłości.

1.3 Spotkania odbywają się na terenie Warszawy w moim prywatnym studiu, w dzielnicy Białołęka lub wyjazdowo w ramach tzw. Tour opisanego w zakładce "Tour".

1.4 W przypadku odwołania spotkania, proszę o kontakt telefoniczny. Brak poinformowania mnie o rezygnacji, skutkować będzie blokadą numeru i brakiem możliwości spotkania i kontaktu ze mną w przyszłości.

1.5 Do kontaktu zapraszam przez całą dobę, z zastrzeżeniem, że nie zawsze mogę telefon odebrać lub/i nie zawsze i nie o każdej porze telefon mam włączony. Standardowo jestem osiągalna od godz. 10:00 do 0:00 przez 7 dni w tygodniu.

1.6 Wszystkie zdjęcia, które publikowane są na niniejszej stronie przedstawiają moją osobę. Zdjęcia są aktualne i autentyczne.

1.7 Na spotkaniu jestem ubrana jak na opublikowanych na niniejszej stronie zdjęciach - jeśli któraś w moich kreacji szczególnie przypadła Ci do gustu, poinformuj mnie o tym przed przybyciem na spotkanie, a założę ją specjalnie dla Ciebie. 

1.8 Zastrzegam sobie prawo do odmówienia zaproszenia na spotkanie bez podania przyczyny.

2. PRZEBIEG SPOTKANIA

2.1 Na spotkanie zapraszam mężczyzn pełnoletnich, bez względu na wiek, wygląd, orientację seksualną czy doświadczenie w kontakcie seksualnym z kobietami transseksualnymi.

2.2 Nie przyjmuję osób pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających. 

2.3 Rozliczenie za spotkanie odbywa się w formie gotówki po przybyciu na spotkanie, przed rozpoczęciem zabawy. Nie dotyczy to spotkań umówionych z wyprzedzeniem, gdzie pełna płatność lub zaliczka została uregulowana przed spotkaniem.

2.4 Przed przybyciem na spotkanie należy wziąć prysznic lub też istnieje możliwość odświeżenia się w moim studiu, gdzie każdy gość otrzyma czysty, pachnący ręcznik oraz dostęp do środków higieny osobistej.

2.5 Podczas spotkania realizowane są wszelkie aktywności z zakresu opisanego w mojej ofercie na niniejszej stronie, zgodnego z oczekiwaniami i potrzebami Gościa. 

2.6 Spotkanie trwa do 60 minut lub w przypadku niektórych aktywności opisanych w ofercie na niniejszej stronie, może się nieznacznie wydłużyć - nie wiążę się to z koniecznością żadnej dopłaty do spotkania. Czas spotkania ma charakter orientacyjny.

2.7 Nie limituję ilości orgazmów mojego Gościa, tzn. spotkanie nie musi zakończyć się po pierwszym osiągnięciu seksualnej satysfakcji. 

3. RABATY I PROMOCJE

3.1 Stali i powracający na spotkania Goście mogą liczyć na atrakcyjne rabaty ustalane indywidualnie.

4. GWARANCJA DYSKRECJI, HIGIENY I BEZPIECZEŃSTWA

4.1 Wszystko co zrealizowane zostanie podczas spotkania, pozostanie wyłącznie między mną, a moim Gościem.

4.2. Jeżeli będziesz miał ochotę spotkać się ze mną ponownie, skontaktujesz się Ty, w dogodnym dla Ciebie czasie.​

4.2.1 Zastrzegam sobie prawo do telefonicznego kontaktu z Gościem jedynie i tylko w sytuacji umówienia się ze mną na spotkanie i braku poinformowania mnie o jego odwołaniu lub opóźnieniu przybycia lub odpowiedzi na wysłany SMS.

4.3 Wszelkie zabawy odbywają się przy pełnej dbałości o zdrowie i higienę. Seks analny możliwy jest jedynie w zabezpieczeniu i kwestia ta nie podlega negocjacjom. Zapewniam wszelkie środki takie jak: prezerwatywy, żele na bazie wody, oliwki neutralne alergicznie, jednorazowe lateksowe rękawiczki do zabaw analnych.

4.4 Zastrzegam sobie prawo do nie wykonywania czynności seksualnych mogących skutkować niepożądanymi lub/i trwałymi konsekwencjami zdrowotnymi mojego Gościa (np. pozostawienie trwałych śladów na ciele w przypadku zabaw BDSM)

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na niniejszej stronie, objęte są prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez pisemnej zgody autora jest zabronione pod groźbą odpowiedzialności karnej i cywilnej.Strona wykorzystuje pliki cookies. 

©2016-2020 by Agnieszka Stern