BLOG
Warszawa, 23.11.2020
CO U WAS ŚWINTUSZKI? :-)

Dawno nic na bloga nie wrzucałam ;-) A nie mogę się doczekać kiedy znowu ruszę w Tour! :-) Już bym pakowała walizeczki, a w nich pończoszki, seksowne majteczki, kosmetyki i kobiece fatałaszki... :-) 
Póki co jestem w Warszawie u siebie i bardzo Was zapraszam ;-) Wprowadziłam też na życzenie wielu z Was nie tylko seks telefon (50 zł kwadrans), ale też seks kamerki (1h / 300 zł). Pytacie - czemu tak drogo hihi :))) Musicie wiedzieć, że zawsze staram się to, co robię robić najlepiej jak się da! I abyście dobrze mnie w całej okazałości widzieli, muszę każdorazowo nieco zmodyfikować swoje studio. Podłączyć oświetlenie, statyw, ustawić kamerę. I na kwadrans zabawy najzwyczajniej mi się nie chce ;-) Ale na godzinkę już tak :-) Musicie mnie zrozumieć :P I z góry za zrozumienie dziękuję :P A póki co polecam Wam swój nowy filmik w Multimediach i kilka nowych zdjęć wprost z mojego studia :) Dziękuję Wam też za wszystkie komentarze i pochwały na roksie! :)  Całuję cieplutko i jestem jak zawsze pod telefonem :)
 
Warszawa, 23.09.2020
APARTAMENT OZONOWANY

Drodzy! Na chwilę obecną, zapraszam na spotkania w Warszawie w swoim studiu na warszawskim Tarchominie :) Standardowo jestem od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10 do 20tej. W pozostałe dni staram się być dostępna w ramach seks telefonów :) Tour na chwilę obecną musi poczekać. Na lepsze czasy. Nikt z nas nie zna prawdy w temacie epidemii. I dopóki ta sytuacja nie ulegnie poprawie, zapraszam do swojego mieszkanka w którym ze szczególną dbałością dbam o czystość tak samo dla siebie jak i swoich Gości. Obecnie założyłam klimatyzację z funkcją ozonowania powietrza. Także poza ładnym aromatem kadzideł czy świec, nawet powietrze jest u mnie sterylne hihi :) ZAPRASZAM :)
Warszawa, 12.08.2020
PREMIERA NOWYCH ZDJĘĆ! 

PREMIERA moich nowych bardzo pikantnych zdjęć. "Wakacyjna przygoda Agnieszki" opowiada o tym, jak złapałam stopa, wsiadłam do auta a później... bezwstydnie wykorzystałam kierowcę! :D Oj było gorąco :)))
Zapraszam do działu MULTIMEDIA 
Gdańsk, 18.07.2020
WARSZAWA 

Kochani, bardzo ale to bardzo dziękuję za tak duże zainteresowanie moją skromną osobą w Łodzi i Gdańsku :) Nie spodziewałam się! Łódź postaram się jeszcze w tym roku odwiedzić. Gdańsk z racji odległości na pewno też, ale pewnie dopiero w przyszłe wakacje :) Pierwszy raz w życiu byłam w Trójmieście i jestem pod ogromnym wrażeniem Was i Waszych okolic. Są cudowne! A teraz krótka przerwa w Tour i we środę oraz czwartek zapraszam na spotkania do swojego studia w Warszawie. Home Sweet Home :) Ale zaraz znów spakuje walizeczki i ruszę w dalszy Tour. Obiecany Szczecin jeszcze proszę o chwilkę cierpliwości. Jest tak daleko, że postaram się wizytę w Waszym mieście połączyć z Poznaniem, jesienią tego roku. 
 
Warszawa, 30.06.2020
LETNI TOUR!

Spragniona seksualnych wrażeń, pakuję swoje śliczne walizeczki wypełnione seksowną bielizną i ruszam wraz z moją najlepszą przyjaciółką Samantą Porn w letni tour po Polsce! Każdorazowo będziemy miały dwa, osobne apartamenty, klimatyzowane (gorące będziemy tylko my!), gdzie zapraszamy na intymne i dyskretne spotkania solo lub... w duecie! :) Śledź zakładkę Tour, by wiedzieć gdzie nas spotkasz :-)

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na niniejszej stronie, objęte są prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez pisemnej zgody autora jest zabronione pod groźbą odpowiedzialności karnej i cywilnej.Strona wykorzystuje pliki cookies. 

©2016-2020 by Agnieszka Stern