ZAREZERWUJ 
SPOTKANIE

Cieszę się, że zdecydowałeś się przeżyć seksualną przygodę swojego życia :-) A jeszcze bardziej się cieszę, że wybrałeś właśnie mnie :-) 

Mając świadomość tego, że często ciężko jest się do mnie dostać, chcąc umówić się na tzw. "ostatnią chwilę", jako jedyna dziewczyna transseksualna zapraszam Cię do rezerwacji terminu i godziny spotkania tak, abyś miał pewność, że będę na Ciebie czekała - jak zawsze seksownie ubrana, ślicznie umalowana, pachnąca i gotowa na realizację naszych najbardziej intymnych fantazji :-)

Rezerwację spotkania szczególnie polecam osobom spoza Warszawy, którzy odwiedzając stolicę, chcą mieć pewność, że będę dostępna. 


Jak anonimowo i dyskretnie zarezerwować spotkanie na przód?
 

KROK 1. Zadzwoń do mnie i ustal ze mną dzień i godzinę naszego spotkania :-)

KROK 2. Otrzymasz nr konta na który poproszę Cię abyś dokonał wpłaty zaliczki 100 zł - w tytule przelewu KONIECZNIE i TYLKO podaj nr swojego telefonu oraz ustaloną datę i godzinę naszego spotkania.
Jest to konto pre-paid (przedpłacowe), co oznacza że dokonujesz przelew tradycyjnym sposobem, natomiast ani Ty ani ja, nie widzimy i nie potrzebujemy naszych danych osobowych - ani do wysłania ani do odebrania płatności. 

Pełna gwarancja anonimowości i dyskrecji.

KROK 3. Przyjedź na spotkanie w umówiony dzień i o umówionej godzinie i spędź ze mną cudowne chwile :-)

 

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia, itp.) przedstawione na niniejszej stronie, objęte są prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez pisemnej zgody autora jest zabronione pod groźbą odpowiedzialności karnej i cywilnej.Strona wykorzystuje pliki cookies. 

©2016-2020 by Agnieszka Stern